תחת הקסם של ערפד


השעה כבר הייתה מאוחרת, השמש ירד מזמן, הדרך שהיא נסעה איתו לא הייתה מוארת, לא מפתיע ,עם בגרמניה אין תאורה על הכבישים,אז מה לצפות מרומניה. הייתה לה עוד דרך ארוכה מקלוז נאפוקה עד בוקרשט. מה היא עושה ברומניה?

היא רומניה ממוצא,בת 27, מאוד יפה, בבית היא עדיין מדבר רומנית עם הסבתות. חצי שנה אחרונה היא עובדת בבנק לאומי. ושלחו אותה לרומניה לאחד הסניפים לבדיקה. "את יודעת רומנית,יהיה לך הרבה יותר קל שם"-זה מה שהמנהל שלה אמר לה. כן, אבל היא בחיים לא הייתה ברומניה ונולדה בארץ. זה כבר לא עניין אף אחד, היא התאימה הכי טוב לעבודה וזהו.

כן,אולי היא במאת הכי מתאימה לעבודה הזאת ,אבל זה ממש לא שימח אות להיות תקוע באמצע שום מקום בלילה עם רכב שכור. היא הייתה חייבת לציין שרומניה הייתה מדינה מאוד יפה. היא ראתה מרחוק מבצר ישן על ההר. כאשר היא התקרבה למבצר המנוע של הרכב התחיל לקרטע ואז נכבה לגמרי. היא לא הצליחה להתניע שוב פעם. ממש כיף,מעצבים היא התחילה לבעוט בצמיגים של הרכב, כמובן שזה לא עזר. היא הסתכלה על הטלפון ,לא היה כיסוי,איזה כיף. היא הסתכלה מסביבה והמבנה היחיד שהיה לידה זה המבצר הישן. רב הסיכויים שאין שם אף אחד,אבל לא הייתה לה ברירה. כשהיא התקרבה למבצר המקום היה ניראה מטופח, רואים שמישהו דואג לגינה. היא התקרבה לדלת הענקית ודפקה בכל הכוח. לא הייתה שום תשובה,מבואסת היא כבר התכוונה לחזור לרכב, כי גם כאן לא היה כיסוי. כשהיא כבר הסתובבה עם הגב לדלת בכוונה ללכת היא שמע רעש של מנעול נפתח. היא הסתובבה חזרה וראתה שבדלת הענקית נפתחה דלת קטנה. עמד שם כבר מאוד זקן עם פנס ישן על שמן כמו בסרטים. היא הרגישה לא בנוח,אבל לא הייתה לה ברירה.

היא התקרבה אליו והסבירה לו את המצב, הוא אמר שהיא יכולה להיכנס ולהתקשר מהטלפון הקווי שיש להם. היא נכנסה בפנים והלכה אחרי הגבר. היא הייתה בשוק ממה שהיא ראתה בפנים. זה הרגיש כמו בסרטים הישנים, המקום בכלל לא היה ניראה נטוש. תמונות ישנות, וילונות כבדות על חלונות ענקיים. כל התאורה בבית הייתה על שמן ולא חשמל. חרבות, ראשים של חיות, שריון גוף של אבירים.

הם נכנסו לחדר ענק עם מדרגות והזקן הביא אותה לעמדה של הטלפון, אפילו טלפון היה ניראה כמו ענתיקה ממוזאון. היא מצא טלפון תמיכה של חברה השכרה והתקשרה אליהם. הם הסבירו לה יוכלו להביא לה רכב חילופי רק מחר. כאשר היא סיימה לדבר לא היה לה מצב רוח בכלל. פתאום היא שמע קול של גבר,קול קסום ויפה:

-"גאורג , מי הגיעה אלינו בשעה כזאת?"

היא הסתובבה וראתה גבר הכי יפה בעולם. הוא היה גבוהה שרירי עם שער שחור ארוך. הוא היה לבוש בחליפה , חליפה בסגנון מאוד ישן. קראו לו ולאד ,היא הסבירה לו את המצב. הוא הזמין אותה להישאר אצלו. זה היה בדיוק זמן של ארוחת ערב. היא ביקש ממנה להצטרף אליו. ארוכה הייתה בחדר ענק נוסף , בשולחן ענק,הא הרגישה את עצמה כמו בהגדה. אותו זקן שירת להם בשולחן. הם דיברו על דברים שונים עם ולאד, אבל הוא ברח מכל השאלות שלה על המבצר ומה הוא עושה בחיים.

אחרי הארוחה הוא ליווה אותה אישית עד לחדר שינה שלה. היה שם מקלחת פרטית, אולי זה הדבר היחיד בבית שהיה יחסית מודרני. למרות שהריהוט היה ענתיקה היו מים זורמים מהברז. היא עשתה מקלחת והלכה לישון. היא התעוררה באמצע הלילה עם חשק מיני מטורף,היא ראתה אותו בחדר מול המיטה שלה. היא לא פחדה,היא ידעה שהיא רוצה רק אותו ועכשיו. הוא התיישב במיטה לידה ,היא קמה לקראתו והם התנשקו. הוא הוריד ממנה את הלבני נשים שלה והתפשט בעצמו. הוא היה שרירי מאוד ,הגוף שלו היה מלא בצלקות. היא נישקה את כולם. הם עשו סקס בתנוחה מיסיונרית רגילה ,אבל הוא היה מאוד חושני. הוא נישק אותה, הוא נישק לה את הצוואר. היא הייתה בשיא של הנאה שלה וביחד עם האורגזמה היא הרגישה משהו חד נכנס לה לצוואר.

היא פתחה את העניים שלה, השמש מהחלון סינוור אותה לשניה. מה זה היה אתמול? חלום? היא התלבשה ויצא מהחדר. המסדרון היה ניראה נטוש, ווילונות קרואים , מקומות ריקים איפה שהיו פעם תמונות, שירון גוף מלא בחלודה. כל המבצר היה ריק. היא חזרה לחדר שלה,גם שם הכל היה ניראה נטוש עם מיטה שבורה. הטלפון שלה צלצל ,היא הסתכלה עליו, קליטה מלאה. היא ענתה על השיחה ,זה היה נהג שהביא לה רכב חלופי, הוא היה ליד הרכב ושאל איפה היא. היא יצאה מהמבצר. חזרה לרכב שלה וקיבלה מהנהג את הרכב החלופי. לפני שהיא נכנסה לרכב היא הסתכלה על המבצר פעם אחרונה. פתאום היא הרגישה איך קור עובר דרך הגוף שלה, המבצר היום באור השמש היה חצי מפורק.

היא לא ידע מה לעשות,אולי זה הכל היה רק חלום. היא נכנסה לרכב,הסתכלה על עצמה במראה וראתה שני פצעים קטנים על הצוואר שלה. כן….המפגש האינטימי הזה עם ולאד היה אמיתי. היא בחיים לא תספר על זה לאף אחד, היא לא רוצה שיחשבו שהיא משוגעת.